قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین نابمد

به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشگاه آنلاین، قوانینی وضع شده است. خرید از سایت نابمد یا ثبت نام در این سایت به منظور قبول این قوانین است. لازم است مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش، این قوانین را بدانند .

حقوق فروشگاه اینترنتی نابمد

فروشگاه آنلاین ناب در مورد مشكلاتي كه در اثر نقص در اينترنت، مسايل مخابراتي، تجهيزات سخت افزاري و ساير موارد مشابه آن در روند پرداخت پيش آيد، مسئوليتي ندارد .

قیمت گذاری در ناب مد

هدف ما در نابمد این است که لباسهایی با مدل های شیک و متنوع و با قیمت مناسب و ارزانتر از قیمت بازار عرضه کنیم. زیرا بر این باوریم که پوشیدن لباس شیک با طرح ها و رنگ های شاد باعث شادی و تقویت روحیه می شود. بنابراین تلاش می کنیم که قیمت گذاری لباس ها به گونه ای باشد که افراد مختلف بتوانند لباس دلخواه خود را تهیه کنند.

قیمت گذاری در نابمد بر اساس اصل مشتری مداری صورت می گیرد و قیمت های ارائه شده برای کالاها، بر اساس مدل و مشخصات آنها و پایین‌تر از قیمت لباس‌های مشابه در بازار تعیین می شوند.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در سایت، در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد. پس از ثبت سفارش پیامی بر کاربر ارسال می شود. سفارشات به ترتیب زمان ثبت و خرید، اولویت بندی می شود. و پس از بسته بندی و ارسال، کدرهگیری به مشتری پیامک می شود .
نابمد تمام تلاش خود را در ارسال به موقع و درست کالای سفارشی به کار می برد.
اگرچه سایت ناب مد همواره به روز رسانی می شود، اما در صورتی که کالای سفارشی به اتمام رسیده باشد، مشتری می تواند محصولی مشابه انتخاب کند و یا درصورتی که وجه کالا را پرداخت کرده باشد، در اسرع وقت مبلغ به حساب مشتری برگردانده می شود.
کاربر موظف است شماره تماس و آدرس درست خود را وارد نماید. و ناب‎‎‌‌مد مسئولیتی در مورد ارسال به موقع سفارشاتی که اطلاعات نادرستی در مورد آنها موجود است، ندارد.

پرداخت هزینه

دریافت هزینه به دو صورت آنلاین و همچنین کارت به کارت صورت می گیرد. در صورتی که از روش کارت به کارت استفاده کنید باید پس از پرداخت مبلغ سفارش، عکس فیش ارسالی را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

قوانین تعویض لباس

فروشگاه اینترنتی ناب‌مد برای رضایت مشتریان عزیز، در صورتی که کالای فروخته شده شرایط زیر را داشته باشد تا سه روز کاری پس از دریافت بسته ، کالای دریافتی را تعویض یا پس می گیرد:
• اگر لباس زدگی، لک یا پارگی داشته باشد
• اگر مشخصات لباس خریداری شده از نظر ظاهری با آنچه در سایت توضیح داده شده است، مغایرت داشته باشد.
• اگر سایز لباسی که مشتری سفارش داده است، با لباس ارسالی بیشتر از 3 سانت تفاوت سایز داشته باشد.

قوانین عودت لباس را در صفحه سیاست مرجوعی و عودت بخوانید.

ارسال سفارشات

پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، سفارش های مشتریان عزیز، به ترتیب تاریخ سفارش ارسال می شود.

سفارش ها بر اساس انتخاب مشتری، با پست یا تیپاکس ارسال می شود.

مدت زمان ارسال سفارش بین 3 تا 7 روز است.

مطابقت مشخصات محصولات سایت با محصولات

رضایت مشتریان، اصلی ترین دلیل تداوم یک کسب و کار است. ما در نابمد بر اصول اخلاقی و صداقت متعهد هستیم. بنابراین تمام سعی خود را می کنیم تا تصاویری که در سایت درج می شود تا حد امکان شبیه خود محصول باشد . اگر چه همیشه عکس ها یک تا دو درجه با خود محصول متفاوت هستند.

همچنین از بزرگنمایی در تعریف محصولات خودداری می کنیم. با این حال اگر مشخصات محصول سفارش داده شده با آنچه در سایت درج شده است، مغایرت داشت، قبل از استفاده و بدون ایجاد لک یا پارگی و بو، در اسرع وقت اقدام به بازگرداندن لباس کنید.